Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja BREVETTI Versio sisäsäteestä avattavat kehykset Tuotantosarja Protection Sisäkorkeus 35mm Sisäleveys 103mm Ulkokorkeus 50mm Taivutussäde 100mm Ulkoleveys 119,5mm Pituus 1040mm... Lue lisää
130,44 €(Sis.alv)
103,93 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 335PS103100
- Paino: 1.81 kg
- Valmistaja: BREVETTI
- Pituus: 1040mm
- Tuotantosarja: Protection
- Versio: sisäsäteestä avattavat kehykset
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: ketjuohjain
- Sisäleveys: 103mm
- Ulkokorkeus: 50mm
- Sisäkorkeus: 35mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KETJUOHJAIN - PROTECTION - TAIV.SÄDE: 100MM - L: 1040MM 335PS103100
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BREVETTI |
| Versio | sisäsäteestä avattavat kehykset |
| Tuotantosarja | Protection |
| Sisäkorkeus | 35mm |
| Sisäleveys | 103mm |
| Ulkokorkeus | 50mm |
| Taivutussäde | 100mm |
| Ulkoleveys | 119,5mm |
| Pituus | 1040mm |
| Tarvikkeen tyyppi | ketjuohjain |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista