Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BREVETTI Tuotantosarja MEDIUM Sisäkorkeus 18mm Ulkokorkeus 23mm Ulkoleveys 27mm Taivutussäde 80mm Pituus 990mm Tarvikkeen tyyppi ketjuohjain Väri musta Versio sisäsäteestä avattavat... Lue lisää
60,52 €(Sis.alv)
48,22 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 300A015080
- Paino: 0.38 kg
- Valmistaja: BREVETTI
- Väri: musta
- Pituus: 990mm
- Tuotantosarja: MEDIUM
- Versio: sisäsäteestä avattavat kehykset
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: ketjuohjain
- Sisäleveys: 15mm
- Ulkokorkeus: 23mm
- Sisäkorkeus: 18mm
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | BREVETTI |
| Tuotantosarja | MEDIUM |
| Sisäkorkeus | 18mm |
| Ulkokorkeus | 23mm |
| Ulkoleveys | 27mm |
| Taivutussäde | 80mm |
| Pituus | 990mm |
| Tarvikkeen tyyppi | ketjuohjain |
| Väri | musta |
| Versio | sisäsäteestä avattavat kehykset |
| Sisäleveys | 15mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €