Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja BREVETTI Tarvikkeen tyyppi ketjuohjain Tuotantosarja MEDIUM Taivutussäde 75mm Pituus 1m Versio sisäsäteestä avattavat kehykset Versio ulkosäteestä avattavat kehykset Ulkokorkeus 49mm... Lue lisää
109,46 €(Sis.alv)
87,22 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 435MU060075
- Paino: 1.2 kg
- Valmistaja: BREVETTI
- Pituus: 1m
- Tuotantosarja: MEDIUM
- Versio: ulkosäteestä avattavat kehykset
- Versio: sisäsäteestä avattavat kehykset
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: ketjuohjain
- Sisäleveys: 60mm
- Ulkokorkeus: 49mm
- Sisäkorkeus: 35mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KETJUOHJAIN - MEDIUM - TAIV.SÄDE: 75MM - L: 1000MM - SISÄKORK: 35MM 435MU060075
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BREVETTI |
| Tarvikkeen tyyppi | ketjuohjain |
| Tuotantosarja | MEDIUM |
| Taivutussäde | 75mm |
| Pituus | 1m |
| Versio | sisäsäteestä avattavat kehykset |
| Versio | ulkosäteestä avattavat kehykset |
| Ulkokorkeus | 49mm |
| Ulkoleveys | 80mm |
| Sisäkorkeus | 35mm |
| Sisäleveys | 60mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista