Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja AS SCHWABE Yhdistyskaapelin tyyppi käynnistysvirran rajoitin Johdon laji H07RN-F Kaapelin rakenne 5G1,5mm2 Kaapelin pituus 1,5m Kaapelin/liittimen rakenne IEC 60309 3P+N+PE-pistoke... Lue lisää
403,17 €(Sis.alv)
321,25 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AS-60740
- Paino: 1.24 kg
- Tiivistysluokka: IP44
- Taajuus: 50...60Hz
- Nimellisjännite: 0,4kV
- Johdon eristemateriaali: kumi
- Eristeen väri: musta
- Valmistaja: AS SCHWABE
- Yhteensopivuus normin kanssa: IEC 60309
- Yhteensopivuus normin kanssa: DIN VDE 0620-2-1
- Yhteensopivuus normin kanssa: DIN EN 50525-2
- Kaapelin/liittimen rakenne: IEC 60309 3P+N+PE-pistorasia
- Kaapelin/liittimen rakenne: IEC 60309 3P+N+PE-pistoke
- Tuotantosarja: MIXO
- Max. toimintavirta: 16A
- Versio: kannen kanssa
- Versio: maadoitettu
- Versio: kolmivaiheinen
- Kaapelin pituus: 1,5m
- Pistorasioiden määrä: 1
- Johdon laji: H07RN-F
- Langan poikkileikkaus: 1,5mm<sup>2</sup>
- johtojen käyttö: ulkokäyttöön
- johtojen käyttö: sisäkäyttöön
- johtojen käyttö: rakennusala
- johtojen käyttö: maatalous
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KÄYNNISTYSVIRRAN RAJOITIN - 5G1,5MM2 - 1,5M - KUMI - MUSTA - 16A - MIXO 60740
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AS SCHWABE |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | käynnistysvirran rajoitin |
| Johdon laji | H07RN-F |
| Kaapelin rakenne | 5G1,5mm2 |
| Kaapelin pituus | 1,5m |
| Kaapelin/liittimen rakenne | IEC 60309 3P+N+PE-pistoke |
| Kaapelin/liittimen rakenne | IEC 60309 3P+N+PE-pistorasia |
| Johdon eristemateriaali | kumi |
| Tiivistysluokka | IP44 |
| Eristeen väri | musta |
| Pistorasioiden määrä | 1 |
| Versio | kannen kanssa |
| Versio | kolmivaiheinen |
| Versio | maadoitettu |
| Johtimien lukumäärä | 5 |
| Johtimen poikkileikkaus | 1,5mm2 |
| Nimellisjännite | 0,4kV |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Tuotantosarja | MIXO |
| Yhteensopivuusnormi | DIN EN 50525-2 |
| Yhteensopivuusnormi | DIN VDE 0620-2-1 |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 60309 |
| Johtimen käyttötarkoitus | maatalous |
| Johtimen käyttötarkoitus | rakennusala |
| Johtimen käyttötarkoitus | sisäkäyttöön |
| Johtimen käyttötarkoitus | ulkokäyttöön |
| Taajuus | 50...60Hz |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista