Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja AS SCHWABE Yhdistyskaapelin tyyppi käynnistysvirran rajoitin Johdon laji H07RN-F Kaapelin rakenne 3G1,5mm2 Kaapelin pituus 1,5m Kaapelin/liittimen rakenne CEE 7/3 (C) pistorasia... Lue lisää
242,82 €(Sis.alv)
193,48 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AS-60533
- Paino: 0.66 kg
- Tiivistysluokka: IP44
- Liittimen malli: UNI-Schuko-pistoke
- Liittimen malli: Schuko-pistorasia
- Taajuus: 50...60Hz
- Nimellisjännite: 0,23kV
- Johdon eristemateriaali: kumi
- Eristeen väri: musta
- Valmistaja: AS SCHWABE
- Yhteensopivuus normin kanssa: DIN VDE 0620-2-1
- Yhteensopivuus normin kanssa: DIN EN 50525-2
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/7 (E/F) pistoke
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/3 (C) pistorasia
- Tuotantosarja: MIXO
- Max. toimintavirta: 16A
- Versio: kannen kanssa
- Versio: maadoitettu
- Versio: yksivaiheinen
- Kaapelin pituus: 1,5m
- Pistorasioiden määrä: 1
- Johdon laji: H07RN-F
- Langan poikkileikkaus: 1,5mm<sup>2</sup>
- johtojen käyttö: ulkokäyttöön
- johtojen käyttö: sisäkäyttöön
- johtojen käyttö: rakennusala
- johtojen käyttö: maatalous
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KÄYNNISTYSVIRRAN RAJOITIN - 3G1,5MM2 - 1,5M - KUMI - MUSTA - 16A - MIXO 60533
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AS SCHWABE |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | käynnistysvirran rajoitin |
| Johdon laji | H07RN-F |
| Kaapelin rakenne | 3G1,5mm2 |
| Kaapelin pituus | 1,5m |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/3 (C) pistorasia |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/7 (E/F) pistoke |
| Johdon eristemateriaali | kumi |
| Tiivistysluokka | IP44 |
| Eristeen väri | musta |
| Pistorasioiden määrä | 1 |
| Versio | kannen kanssa |
| Versio | maadoitettu |
| Versio | yksivaiheinen |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Johtimen poikkileikkaus | 1,5mm2 |
| Nimellisjännite | 0,23kV |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Liittimen malli | Schuko-pistorasia |
| Liittimen malli | UNI-Schuko-pistoke |
| Yhteensopivuusnormi | DIN EN 50525-2 |
| Yhteensopivuusnormi | DIN VDE 0620-2-1 |
| Johtimen käyttötarkoitus | maatalous |
| Johtimen käyttötarkoitus | rakennusala |
| Johtimen käyttötarkoitus | sisäkäyttöön |
| Johtimen käyttötarkoitus | ulkokäyttöön |
| Taajuus | 50...60Hz |
| Tuotantosarja | MIXO |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista