Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja KSS WIRING Rungon väri luonnollinen Tarvikkeen tyyppi kahva Käyttösovellus nippusiteet Rungon materiaali polyamidi Asennus ruuvattu Koko B 6,3mm T-mitta 9mm Koko H 9mm W-mitta 16mm... Lue lisää
2,53 €(Sis.alv)
2,01 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HC-2
- Paino: 1.6 g
- Asennus: ruuvattu
- Valmistaja: KSS WIRING
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: luonnollinen
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: kahva
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteitä varten
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteet
- Koko B: 6,3mm
- Pakkauskoko: 10 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAHVA - RUUVATTU - POLYAMIDI - LUONNOLLINEN - B: 6,3MM - H: 9MM - L: 23MM HC-2
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KSS WIRING |
| Rungon väri | luonnollinen |
| Tarvikkeen tyyppi | kahva |
| Käyttösovellus | nippusiteet |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Asennus | ruuvattu |
| Koko B | 6,3mm |
| T-mitta | 9mm |
| Koko H | 9mm |
| W-mitta | 16mm |
| L-mitta | 23mm |
Tuotteen liitteet:
Yhteensopivat tuotteet
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista