Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KSS WIRING Tarvikkeen tyyppi kahva Asennus ruuvattu Rungon materiaali polyamidi Rungon väri luonnollinen Käyttösovellus nippusiteet Koko B 3mm Koko H 7mm T-mitta 5mm W-mitta 10mm L-mitta... Lue lisää
4,24 €(Sis.alv)
3,38 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HC-1
- Paino: 0.5 g
- Asennus: ruuvattu
- Valmistaja: KSS WIRING
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: luonnollinen
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: kahva
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteitä varten
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteet
- Koko B: 3mm
- Pakkauskoko: 50 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | KSS WIRING |
| Tarvikkeen tyyppi | kahva |
| Asennus | ruuvattu |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Rungon väri | luonnollinen |
| Käyttösovellus | nippusiteet |
| Koko B | 3mm |
| Koko H | 7mm |
| T-mitta | 5mm |
| W-mitta | 10mm |
| L-mitta | 15mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
12,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista