Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HELLERMANNTYTON Tarvikkeen tyyppi kahva Pituus 32mm Siteen leveys 8mm Käyttösovellus nippusiteet Rungon materiaali polyamidi Toimintalämpötila -40...85°C Kiinnitysaukon halkaisija... Lue lisää
16,92 €(Sis.alv)
13,48 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TY8G1S-PA66W-BK
- Paino: 2.6 g
- Leveys: 25mm
- Korkeus: 5,45mm
- Asennus: itsekiinnittyvät
- Asennus: ruuvattu
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: HELLERMANNTYTON
- Pituus: 32mm
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: musta
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: kahva
- Siteen leveys: 8mm
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteitä varten
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteet
- Liiman laji: akryyli-
- Pakkauskoko: 10 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | HELLERMANNTYTON |
| Tarvikkeen tyyppi | kahva |
| Pituus | 32mm |
| Siteen leveys | 8mm |
| Käyttösovellus | nippusiteet |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kiinnitysaukon halkaisija | 3,2mm |
| Korkeus | 5,45mm |
| Leveys | 25mm |
| Liiman laji | akryyli- |
| Asennus | itsekiinnittyvät |
| Asennus | ruuvattu |
| Rungon väri | musta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Next Business Day
12,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €