Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja PANDUIT Asennus itsekiinnittyvät Toimintalämpötila -29...82°C Rungon väri valkoinen Käyttösovellus nippusiteet Tarvikkeen tyyppi kahva Siteen leveys 2,5mm Korkeus 4mm Pituus 12,7mm... Lue lisää
437,16 €(Sis.alv)
348,34 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ABM1M-AT-M
- Paino: 0.3 g
- Leveys: 12,7mm
- Korkeus: 4mm
- Asennus: itsekiinnittyvät
- Toimintalämpötila: -29...82°C
- Valmistaja: PANDUIT
- Pituus: 12,7mm
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: valkoinen
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: kahva
- Siteen leveys: 2,5mm
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteitä varten
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteet
- Setin sisältö: ei sisällä nippusidettä
- Pakkauskoko: 1000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAHVA - ITSEKIINNITTYVÄT - POLYAMIDI - VALKOINEN - SITEEN LEV: 2,5MM ABM1M-AT-M
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PANDUIT |
| Asennus | itsekiinnittyvät |
| Toimintalämpötila | -29...82°C |
| Rungon väri | valkoinen |
| Käyttösovellus | nippusiteet |
| Tarvikkeen tyyppi | kahva |
| Siteen leveys | 2,5mm |
| Korkeus | 4mm |
| Pituus | 12,7mm |
| Leveys | 12,7mm |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Huomio! | ei sisällä nippusidettä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista