Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HELLERMANNTYTON Tarvikkeen tyyppi kahva Pituus 32mm Siteen leveys 8mm Käyttösovellus nippusiteet Rungon materiaali polyamidi Syttyvyysluokka UL94V-2 Toimintalämpötila -40...105°C FH... Lue lisää
12,81 €(Sis.alv)
10,21 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TY8G1S-NA
- Paino: 2.6 g
- Leveys: 25mm
- Korkeus: 5,2mm
- Asennus: itsekiinnittyvät
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: HELLERMANNTYTON
- Pituus: 32mm
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: luonnollinen
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: kahva
- Siteen leveys: 8mm
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteitä varten
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteet
- Liiman laji: akryyli-
- Pakkauskoko: 10 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAHVA - ITSEKIINNITTYVÄT - POLYAMIDI - UL94V-2 - LUONNOLLINEN - L: 32MM 151-11819
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HELLERMANNTYTON |
| Tarvikkeen tyyppi | kahva |
| Pituus | 32mm |
| Siteen leveys | 8mm |
| Käyttösovellus | nippusiteet |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| FH koko | 3,2mm |
| Korkeus | 5,2mm |
| Leveys | 25mm |
| Liiman laji | akryyli- |
| Asennus | itsekiinnittyvät |
| Rungon väri | luonnollinen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
12,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista