Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja GOOBAY Yhdistyskaapelin tyyppi koaksiaalikaapeli Kaapelin/liittimen rakenne F-pistoke x4 Kaapelin/liittimen rakenne johdot Langan laji CCS Suojan rakenne Al-PET-muovi Suojan rakenne... Lue lisää
56,00 €(Sis.alv)
44,62 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: GOOBAY-67330
- Paino: 2.42 kg
- Ulkohalkaisija: 17mm
- Eristeen väri: valkoinen
- Valmistaja: Goobay
- Kaapelin/liittimen rakenne: johdot
- Kaapelin/liittimen rakenne: F-pistoke x4
- Kaapelin pituus: 10m
- Langan halkaisija: 10mm
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | GOOBAY |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | koaksiaalikaapeli |
| Kaapelin/liittimen rakenne | F-pistoke x4 |
| Kaapelin/liittimen rakenne | johdot |
| Langan laji | CCS |
| Suojan rakenne | Al-PET-muovi |
| Suojan rakenne | alumiinimonisäikeinenpunos |
| Suojan rakenne | tuplasuojattu |
| Kaapelin pituus | 10m |
| Eristeen väri | valkoinen |
| Langan halkaisija | 10mm |
| Ulkohalkaisija | 17mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €