Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja REDS MUSIC Yhdistyskaapelin tyyppi Jack - Jack Kaapelin/liittimen rakenne Jack 6,3mm pistoke x2 Kaapelin/liittimen rakenne molemmin puolin Versio mono Kaapelin pituus 6m Eristeen väri... Lue lisää
37,65 €(Sis.alv)
30,00 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AU1360BX
- Paino: 0.49 kg
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: musta
- Valmistaja: REDS MUSIC
- Kaapelin/liittimen rakenne: molemmin puolin
- Kaapelin/liittimen rakenne: Jack 6,3mm pistoke x2
- Versio: mono
- Kaapelin pituus: 6m
- Johdon sisämitat: 5x10,5mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAAPELI - 6,3MM PLUGI X2,MOLEMMIN PUOLIN - 6M - MUSTA - PVC AU1360BX
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | REDS MUSIC |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | Jack - Jack |
| Kaapelin/liittimen rakenne | Jack 6,3mm pistoke x2 |
| Kaapelin/liittimen rakenne | molemmin puolin |
| Versio | mono |
| Kaapelin pituus | 6m |
| Eristeen väri | musta |
| Langan laji | Cu |
| Suojan rakenne | kuparimonisäikeinenpunos |
| Suojan rakenne | suojattu |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Johdon sisämitat | 5x10,5mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista