Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja Qualtek Electronics Johdon laji H05VV-F Kaapelin rakenne 3x1mm2 Johtimien lukumäärä 3 Johtimen poikkileikkaus 1mm2 Johdon eristemateriaali PVC Eristeen väri harmaa Toimintalämpötila... Lue lisää
28,76 €(Sis.alv)
22,92 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 364018-06
- Paino: 0.21 kg
- Liittimen malli: UNI-Schuko-pistoke
- Nimellisjännite: 0,25kV
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: harmaa
- Toimintalämpötila: 70°C
- Valmistaja: Qualtek Electronics
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL E126368
- Kaapelin/liittimen rakenne: IEC C13 naaras-
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/7 (E/F) pistoke
- Max. toimintavirta: 10A
- Kaapelin pituus: 1,8m
- Johdon laji: H05VV-F
- Langan poikkileikkaus: 1mm<sup>2</sup>
- Tilattavissa 6 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Qualtek Electronics |
| Johdon laji | H05VV-F |
| Kaapelin rakenne | 3x1mm2 |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Johtimen poikkileikkaus | 1mm2 |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Eristeen väri | harmaa |
| Toimintalämpötila | 70°C |
| Nimellisjännite | 0,25kV |
| Huomio! | Tuote ainoastaan ammattilaisille, joka ei ole tarkoitettu kuluttajille |
| Yhteensopivuusnormi | UL E126368 |
| Kaapelin pituus | 1,8m |
| Max. toimintavirta | 10A |
| Pituus - tuuma | 71" |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/7 (E/F) pistoke |
| Kaapelin/liittimen rakenne | IEC C13 naaras- |
| Liittimen malli | UNI-Schuko-pistoke |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | syöttökaapeli |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Next Business Day
12,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €