Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja Qualtek Electronics Nimellisjännite 0,125kV Kaapelin/liittimen rakenne johdot Kaapelin/liittimen rakenne NEMA 5-15 (B) pistoke Eristeen väri musta Johdon eristemateriaali PVC... Lue lisää
28,22 €(Sis.alv)
22,49 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 311019-01
- Paino: 0.23 kg
- Nimellisjännite: 0,125kV
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: musta
- Toimintalämpötila: 60°C
- Valmistaja: Qualtek Electronics
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL E126368
- Kaapelin/liittimen rakenne: johdot
- Kaapelin/liittimen rakenne: NEMA 5-15 (B) pistoke
- Max. toimintavirta: 13A
- Kaapelin pituus: 2m
- Langan halkaisija: 16AWG
- Johdon laji: SJT
- Tilattavissa 16 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Qualtek Electronics |
| Nimellisjännite | 0,125kV |
| Kaapelin/liittimen rakenne | johdot |
| Kaapelin/liittimen rakenne | NEMA 5-15 (B) pistoke |
| Eristeen väri | musta |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | syöttökaapeli |
| Huomio! | Tuote ainoastaan ammattilaisille, joka ei ole tarkoitettu kuluttajille |
| Yhteensopivuusnormi | UL E126368 |
| Liittimet maalle | USA |
| Toimintalämpötila | 60°C |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Kaapelin rakenne | 3x16AWG |
| Kaapelin pituus | 2m |
| Max. toimintavirta | 13A |
| Langan halkaisija | 16AWG |
| Kaapelin pituus - tuuma | 79" |
| Johdon laji | SJT |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €