Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja REDS MUSIC Langan laji Cu Johdon ulkohalkaisija 6mm Kaapelin pituus 20m Suojan rakenne kuparimonisäikeinenpunos Suojan rakenne suojattu Eristeen väri musta Johdon eristemateriaali PVC... Lue lisää
71,17 €(Sis.alv)
56,71 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AU19200BX
- Paino: 0.98 kg
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: musta
- Valmistaja: REDS MUSIC
- Kaapelin/liittimen rakenne: molemmin puolin
- Kaapelin/liittimen rakenne: Jack 3,5mm pistoke
- Versio: stereo
- Kaapelin pituus: 20m
- Johdon ulkohalkaisija: 6mm
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | REDS MUSIC |
| Langan laji | Cu |
| Johdon ulkohalkaisija | 6mm |
| Kaapelin pituus | 20m |
| Suojan rakenne | kuparimonisäikeinenpunos |
| Suojan rakenne | suojattu |
| Eristeen väri | musta |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | Jack - Jack |
| Kaapelin/liittimen rakenne | Jack 3,5mm pistoke |
| Kaapelin/liittimen rakenne | molemmin puolin |
| Versio | stereo |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Next Business Day
12,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €