Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MUELLER ELECTRIC Liittimen malli suorat Toimintalämpötila -65...145°C Kaapelin pituus 0,5m Pituus - tuuma 19,69" Impedanssi 50ohm Kaapelin/liittimen rakenne molemmin puolin... Lue lisää
31,44 €(Sis.alv)
25,05 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SMBM-SMBM17405
- Paino: 11.2 g
- Impedanssi: 50ohm
- Liittimen malli: suorat
- Johdon eristemateriaali: PTFE
- Eristeen väri: musta
- Toimintalämpötila: -65...145°C
- Valmistaja: MUELLER ELECTRIC
- Liitoksen pinnoitus: kullattu
- Kaapelin/liittimen rakenne: molemmin puolin
- Kaapelin/liittimen rakenne: SMB uros
- Kaapelin pituus: 0,5m
- Kaapelin laji: RG174
- Tilattavissa 10 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MUELLER ELECTRIC |
| Liittimen malli | suorat |
| Toimintalämpötila | -65...145°C |
| Kaapelin pituus | 0,5m |
| Pituus - tuuma | 19,69" |
| Impedanssi | 50ohm |
| Kaapelin/liittimen rakenne | molemmin puolin |
| Kaapelin/liittimen rakenne | SMB uros |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | koaksiaalikaapeli |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Eristeen väri | musta |
| Johdon eristemateriaali | PTFE |
| Kaapelin laji | RG174 |
| Suojan rakenne | suojattu |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €