Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KAAPELI - 0,3M - SMA UROS,SMA NAARAS - SUOJATTU - LÄPINÄKYVÄ - 50OHM - 12"
BU-4150074012



Valmistaja MUELLER ELECTRIC Eristeen väri läpinäkyvä Kaapelin/liittimen rakenne SMA naaras Kaapelin/liittimen rakenne SMA uros Liittimen malli kulmaiset Liitoksen pinnoitus kullattu Kaapelin laji... Lue lisää
31,73 €(Sis.alv)
25,28 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BU-4150074012
- Paino: 12 g
- Impedanssi: 50ohm
- Liittimen malli: kulmaiset
- Eristeen väri: läpinäkyvä
- Toimintalämpötila: -65...150°C
- Valmistaja: MUELLER ELECTRIC
- Liitoksen pinnoitus: kullattu
- Kaapelin/liittimen rakenne: SMA uros
- Kaapelin/liittimen rakenne: SMA naaras
- Kaapelin pituus: 0,3m
- Kaapelin laji: RG316
- Tilattavissa 17 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MUELLER ELECTRIC |
| Eristeen väri | läpinäkyvä |
| Kaapelin/liittimen rakenne | SMA naaras |
| Kaapelin/liittimen rakenne | SMA uros |
| Liittimen malli | kulmaiset |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Kaapelin laji | RG316 |
| Suojan rakenne | suojattu |
| Toimintalämpötila | -65...150°C |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | koaksiaalikaapeli |
| Kaapelin pituus | 0,3m |
| Kaapelin pituus - tuuma | 12" |
| Impedanssi | 50ohm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €