Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KAAPELI - 0,22M - IPEX MHF 1 LK,RP-SMA NAARAS - MUSTA - -40÷85°C
CABLE 333 RF-220-A-2



Valmistaja GCT Yhdistyskaapelin tyyppi koaksiaalikaapeli Kaapelin pituus 0,22m Kaapelin/liittimen rakenne IPEX MHF 1 LK Kaapelin/liittimen rakenne RP-SMA naaras Eristeen väri musta Liittimen malli... Lue lisää
3475,20 €(Sis.alv)
2769,08 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 333-RF-220-A-2
- Paino: 5 g
- Impedanssi: 50ohm
- Liittimen malli: suorat
- Liittimen malli: kulmaiset
- Liittimen malli: asennetulla mutterilla ja aluslaatalla
- Taajuus: 0...3GHz
- Eristeen väri: musta
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: GCT
- Kaapelin/liittimen rakenne: RP-SMA naaras
- Kaapelin/liittimen rakenne: IPEX MHF 1 LK
- Kaapelin pituus: 0,22m
- Pakkauskoko: 250 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAAPELI - 0,22M - IPEX MHF 1 LK,RP-SMA NAARAS - MUSTA - -40÷85°C CABLE 333 RF-220-A-2
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GCT |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | koaksiaalikaapeli |
| Kaapelin pituus | 0,22m |
| Kaapelin/liittimen rakenne | IPEX MHF 1 LK |
| Kaapelin/liittimen rakenne | RP-SMA naaras |
| Eristeen väri | musta |
| Liittimen malli | asennetulla mutterilla ja aluslaatalla |
| Liittimen malli | kulmaiset |
| Liittimen malli | suorat |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Taajuus | 0...3GHz |
| Impedanssi | 50ohm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista