
HSM
LIITIN: RJ45 - PISTOKE - PIN: 8 - CAT: 5E - SUOJAAMATTOMAT - KULLATTU
C0020-88RANJ40R
Tuotekoodi: C0020-88RANJ40R
4,38 €(Sis.alv)
3,49 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | BELDEN |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Johdon tyyppi | datasiirtoon |
| CPR-normi | Eca |
| Eristeen väri | harmaa |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Johtimen rakenne | rautamonisäikeinen |
| Johtimen käyttötarkoitus | sisäkäyttöön |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Johdon laji | U/UTP |
| Johdon ulkohalkaisija | 4,5mm |
| parien määrä | 4 |
| Kaapelin rakenne | 4x2x24AWG |
| Johtimien lukumäärä | 8 |
| Langan halkaisija | 24AWG |
| Nimellisjännite | 72V |
| Pakkauksen sisältö | 305m |
| Pakkauksen sisältö - ft | 1000ft |
| Luokka: Ethernet | Cat 5e |
| Langan laji | Cu |
















































































