
WEIDMÜLLER
MERKIT - 2,5÷5MM - PVC - LÄPINÄKYVÄ - -30÷80°C - LÄPILADOTTAVA - W: 5MM
1764200000
Tuotekoodi: CLI-T-1-15
31,58 €(Sis.alv)
25,16 €(alv 0%)
Tilattavissa 8 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | TECHNOKABEL |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Resistanssi | liekki |
| Resistanssi | tuli |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Johtojen ominaisuudet | pareittain kierretyt johtimet |
| Eristeen väri | punainen |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Johtimen rakenne | rautamonisäikeinen |
| Johtimien merkintä | värikkäät |
| Johdon laji | YnTKSYekw |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,75mm2 |
| Langan halkaisija | 1mm |
| Johdon ulkohalkaisija | 5mm |
| parien määrä | 1 |
| Kaapelin rakenne | 1x2x1mm |
| Johtimien lukumäärä | 2 |
| Nimellisjännite | 150V |
| Suojan rakenne | Al-PET-muovi |
| Langan laji | Cu |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Maadoitusjohdin | ei ole |
| CPR-normi | Eca |
| Johtimen käyttötarkoitus | hälytysjärjestelmät |
| Johtimen käyttötarkoitus | palovaroitinjärjestelmät |
| Johtimen käyttötarkoitus | signaalinsiirto |
| Johtimen käyttötarkoitus | sisäkäyttöön |





































































































