
LAPP
JOHTO - H05VVC4V5-K,ÖLFLEX® 150CY - 4G0,75MM2 - PVC - HARMAA - CPR: DCA
0015604
Tuotekoodi: OL150CY-4G0.75
12,82 €(Sis.alv)
10,22 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | BELDEN |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Johdon laji | MACHFLEX 375YY |
| Kaapelin rakenne | 4G0,75mm2 |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Nimellisjännite | 0,3kV |
| Nimellisjännite | 0,5kV |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Pakkauksen sisältö | 100m |
| Langan laji | Cu |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,75mm2 |
| Johtimien merkintä | värikkäät, ilman toistuvia värejä + maasydän |
| Eristeen väri | harmaa |
| Johdon ulkohalkaisija | 6,2mm |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Toimintalämpötila | -5...70°C |
| Resistanssi | suurin osa kemikaaleista |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Resistanssi | UV-säteet |
| Pakkaus | rulla |
| Joustavuusluokka | 5 |
| Maadoitusjohdin | keltavihreä |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Johtimen käyttötarkoitus | kokoonpanolinjojen työkalut |
| Johtimen käyttötarkoitus | koneiden ohjaamot |
| Johtimen käyttötarkoitus | teollisuuden sovellukset |
| Johtimen käyttötarkoitus | teollisuustyökalut |
| Johtimen käyttötarkoitus | tuotantolinjojen työkalut |
| Pakkauksen sisältö - ft | 328ft |



























































