
BITNER
JOHTO - BIT 500 (ST) MUSTA FR - 2X2X0,75MM2 - PVC - MUSTA - 300V,500V
SB2570
Tuotekoodi: BITNER-SB2570
3,22 €(Sis.alv)
2,57 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 m
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
m



| Valmistaja | LAPP |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Johdon laji | H05VV5-F |
| Johdon laji | ÖLFLEX® 140 |
| Kaapelin rakenne | 4G0,75mm2 |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Nimellisjännite | 300V |
| Nimellisjännite | 500V |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Langan laji | Cu |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,75mm2 |
| Johtimien merkintä | mustat numeroidut + suojayksisäikeinen |
| Eristeen väri | harmaa |
| Johdon ulkohalkaisija | 6,6...8,3mm |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Materiaalin tyyppi | itsesammuva |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Resistanssi | liekki |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Joustavuusluokka | 5 |
| Maadoitusjohdin | keltavihreä |
| CPR-normi | Eca |
| Johtimen käyttötarkoitus | koneiden ohjaamot |
| Johtimen käyttötarkoitus | ympäristöihin, joissa on korkeampi kosteus |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 60332-1-2 |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |


















































