
PARTEX
MERKIT - MERKINTÄ: TYHJÄ - 5÷6,2MM - PVC - KELTAINEN - -30÷60°C - PTC-40
PTC40015A4
Tuotekoodi: PTC40015A4
27,63 €(Sis.alv)
22,02 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | ALPHA WIRE |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
| Eristeen väri | tummanharmaa |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Pohja | tinattu kuparimonisäikeinen 24AWG |
| Johtimien merkintä | värikkäät, ilman värien toistamista |
| Johdon ulkohalkaisija | 6,2mm |
| Kaapelin rakenne | 10x24AWG |
| Johtimien lukumäärä | 10 |
| Langan halkaisija | 24AWG |
| Pakkauksen sisältö | 30,5m |
| Pakkauksen sisältö - ft | 100ft |
| Nimellisjännite | 0,3kV |
| Suojan rakenne | Al-PET-muovi |
| Suojan rakenne | suojattu |
| Johdon laji | Alpha Essential C&C |
| Yhteensopivuusnormi | CSA CMG FT4 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 2464 |
| Yhteensopivuusnormi | UL CM |
| Yhteensopivuusnormi | VW-1 |
| Langan laji | Cu |
| Langan laji | tinatut |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Maadoitusjohdin | ei ole |





