Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja AKYGA Versio kolmivaiheinen Sovellus sähköautojen lataaminen Syttyvyysluokka UL94V-0 Toimintalämpötila -30...50°C Johtimen poikkileikkaus 0,5mm2 Johtimen poikkileikkaus 6mm2 Kaapelin... Lue lisää
374,19 €(Sis.alv)
298,16 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AK-EC-16
- Paino: 4.77 kg
- Teho: 22kW
- Tiivistysluokka: IP54
- Nimellisjännite: 240/450V AC
- Johdon eristemateriaali: elastomeeri termoplastinen TPE
- Eristeen väri: musta
- Toimintalämpötila: -30...50°C
- Valmistaja: AKYGA
- Sovellus: sähköautojen lataaminen
- Yhteensopivuus normin kanssa: IEC 62196
- Yhteensopivuus normin kanssa: IEC 61851
- Kaapelin/liittimen rakenne: molemmin puolin
- Kaapelin/liittimen rakenne: Type 2
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Max. toimintavirta: 32A
- Versio: kolmivaiheinen
- Kaapelin pituus: 6m
- Langan poikkileikkaus: 6mm<sup>2</sup>
- Langan poikkileikkaus: 0,5mm<sup>2</sup>
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | AKYGA |
| Versio | kolmivaiheinen |
| Sovellus | sähköautojen lataaminen |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Toimintalämpötila | -30...50°C |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,5mm2 |
| Johtimen poikkileikkaus | 6mm2 |
| Kaapelin pituus | 6m |
| Kaapelin rakenne | 2x0,5mm2 |
| Kaapelin rakenne | 5x6mm2 |
| Max. toimintavirta | 32A |
| Nimellisjännite | 240/450V AC |
| Teho | 22kW |
| Kaapelin/liittimen rakenne | molemmin puolin |
| Kaapelin/liittimen rakenne | Type 2 |
| Johdon eristemateriaali | elastomeeri termoplastinen TPE |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 61851 |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 62196 |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| eMobility-tyyppi | kaapeli |
| Eristeen väri | musta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €