Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
EMOBILITY: KAAPELI - 1X0,5MM2,5X6MM2 - 480VAC - 22KW - IP44 - 5M - 32A
8813504444440A1



Valmistaja HARTING Versio kolmivaiheinen Yhteensopivuusnormi IEC 62196 Materiaalin tyyppi ei etene liekkiä Tiivistysluokka IP44 Kaapelin/liittimen rakenne johdot Kaapelin/liittimen rakenne Type 2... Lue lisää
343,55 €(Sis.alv)
273,75 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 8813504444440A1
- Paino: 2.7 kg
- Teho: 22kW
- Tiivistysluokka: IP44
- Resistanssi: suurin osa öljyistä
- Nimellisjännite: 480V AC
- Toimintalämpötila: -30...50°C
- Valmistaja: HARTING
- Sovellus: sähköautojen lataaminen
- Yhteensopivuus normin kanssa: IEC 62196
- Kaapelin/liittimen rakenne: johdot
- Kaapelin/liittimen rakenne: Type 2
- Max. toimintavirta: 32A
- Versio: kolmivaiheinen
- Kaapelin pituus: 5m
- Langan poikkileikkaus: 6mm<sup>2</sup>
- Langan poikkileikkaus: 0,5mm<sup>2</sup>
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | HARTING |
| Versio | kolmivaiheinen |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 62196 |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Tiivistysluokka | IP44 |
| Kaapelin/liittimen rakenne | johdot |
| Kaapelin/liittimen rakenne | Type 2 |
| eMobility-tyyppi | kaapeli |
| Sovellus | sähköautojen lataaminen |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Toimintalämpötila | -30...50°C |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,5mm2 |
| Johtimen poikkileikkaus | 6mm2 |
| Kaapelin rakenne | 1x0,5mm2 |
| Kaapelin rakenne | 5x6mm2 |
| Kaapelin pituus | 5m |
| Max. toimintavirta | 32A |
| Nimellisjännite | 480V AC |
| Teho | 22kW |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €