- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Käämilangat
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BINDER CPR-normi ei luokitusta Maadoitusjohdin ei ole Eristeen väri harmaa Johtimen rakenne monisäikeinen Johdon tyyppi datasiirtoon Johdon eristemateriaali PVC Suojan rakenne suojaamaton... Lue lisää
269,59 €(Sis.alv)
214,82 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 08-3084-000-000
- Paino: 3.5 kg
- Nimellisjännite: 0,3kV
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: harmaa
- Toimintalämpötila: -5...105°C
- Valmistaja: BINDER
- Johdon ulkohalkaisija: 4,8mm
- Langan poikkileikkaus: 0,34mm<sup>2</sup>
- Langan rakenne: lanka
- Tehdaspakkaus: 100m
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DATAKAAPELI - 4X0,34MM2 - PVC - HARMAA - CU - -5÷105°C 08 3084 000 000
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BINDER |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Maadoitusjohdin | ei ole |
| Eristeen väri | harmaa |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johdon tyyppi | datasiirtoon |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Langan laji | Cu |
| Johtimien merkintä | värikkäät, ilman värien toistamista |
| Toimintalämpötila | -5...105°C |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,34mm2 |
| Johdon ulkohalkaisija | 4,8mm |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| Kaapelin rakenne | 4x0,34mm2 |
| Pakkauksen sisältö | 100m |
| Nimellisjännite | 0,3kV |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista