Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KSS WIRING Rungon väri musta Käyttösovellus nippusiteet Rungon materiaali polyamidi Syttyvyysluokka UL94V-2 Koko L1 9,9mm W-mitta 7,2mm H1-mitta 6,3mm L2-ulottuvuus 12mm L-mitta 12,5mm... Lue lisää
4,54 €(Sis.alv)
3,62 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CH-6
- Paino: 1.1 g
- Valmistaja: KSS WIRING
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: musta
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: asennustulpat
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteitä varten
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteet
- Pakkauskoko: 10 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | KSS WIRING |
| Rungon väri | musta |
| Käyttösovellus | nippusiteet |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Koko L1 | 9,9mm |
| W-mitta | 7,2mm |
| H1-mitta | 6,3mm |
| L2-ulottuvuus | 12mm |
| L-mitta | 12,5mm |
| Koko H | 24,7mm |
| Tarvikkeen tyyppi | asennustulpat |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista