Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
ANTENNI - GSM,LTE - -8,2DBI - LINEAARINEN - PANEELIASENNETTAVA - 50OHM - 410÷470HZ
ANT-450-RHS-SMA

Valmistaja TE Connectivity Pituus 51,8mm Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille antenni Antennin laji GSM Antennin laji LTE Polarisaatio lineaarinen Asennus paneelille Liittimen laji SMA... Lue lisää
230,37 €(Sis.alv)
183,56 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ANT450RHSSMA-0
- Paino: 9.4 g
- Impedanssi: 50ohm
- Taajuus: 410...470Hz
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -20...85°C
- Valmistaja: TE Connectivity
- Pituus: 51,8mm
- Polarisaatio: lineaarinen
- Antennin laji: LTE
- Antennin laji: GSM
- Antennin energianvahvistus: -8,2dBi
- Liittimen laji: uros
- Liittimen laji: SMA
- Pakkauskoko: 5 kpl
- Tilattavissa 17 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TE Connectivity |
| Pituus | 51,8mm |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Antennin laji | GSM |
| Antennin laji | LTE |
| Polarisaatio | lineaarinen |
| Asennus | paneelille |
| Liittimen laji | SMA |
| Liittimen laji | uros |
| Toimintalämpötila | -20...85°C |
| Antennin energianvahvistus | -8,2dBi |
| Impedanssi | 50ohm |
| Taajuus | 410...470Hz |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €