- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TIIVISTETEIPPI - W: 10MM - L: PAKS.: 2MM - HARMAA - RAAKAKUMI-HOT-MELT
TASMA PS3301 2MM/10MM/30M



Valmistaja INTRA Versio yksipuolinen teippi Nauhan tyyppi tiivistävä Toimintalämpötila -80...100°C Paksuus 2mm Leveys 10mm Lämmönjohtavuus 34mW/mK Lukumäärä sarjassa/pakkaus 5rll. Pituus 30m... Lue lisää
34,41 €(Sis.alv)
27,42 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PS-3301-210305P
- Paino: 0.23 kg
- Leveys: 10mm
- Paksuus: 2mm
- Toimintalämpötila: -80...100°C
- Valmistaja: INTRA
- Väri: harmaa
- Pituus: 30m
- Versio: yksipuolinen teippi
- Liiman laji: kautsu-hot-melt
- Vetolujuus: 32kPa
- Tilattavissa 13 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | INTRA |
| Versio | yksipuolinen teippi |
| Nauhan tyyppi | tiivistävä |
| Toimintalämpötila | -80...100°C |
| Paksuus | 2mm |
| Leveys | 10mm |
| Lämmönjohtavuus | 34mW/mK |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 5rll. |
| Pituus | 30m |
| Pidennys katkaisun aikana | 130% |
| Vetolujuus | 32kPa |
| Nauhojen käyttösovellukset | äänieristys |
| Nauhojen käyttösovellukset | iskunvaimennus |
| Nauhojen käyttösovellukset | tärinän vaimennus |
| Nauhojen käyttösovellukset | täydentäminen |
| Nauhojen käyttösovellukset | tiivistäminen |
| Nauhojen käyttösovellukset | vaimennus |
| Väri | harmaa |
| Liiman laji | kautsu-hot-melt |
| Kantajan materiaali | PE vaahto |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €