- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TIETZSCH Tiivistysluokka IP65 Testerin tyyppi jännite Standardivarustus kannettava laukku Standardivarustus käyttöohjeet Standardivarustus maadoitustanko Standardivarustus ruuvi... Lue lisää
2107,27 €(Sis.alv)
1679,10 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TIZ-SET-DSP-HW-2
- Paino: 4.3 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Valmistaja: TIETZSCH
- Sovellus: vedestä ulkoneville esineille
- Sovellus: vedellä täyttyneille kellareille, maanalaisille autotalleille ja sähköjärjestelmille
- Sovellus: vedellä täyttyneille huolto- ja hissikuiluille
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT III 1000V
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT IV 600V
- Standardivarustus: käyttöohjeet
- Standardivarustus: kannettava laukku
- Standardivarustus: ruuvi terminaali
- Standardivarustus: maadoitustanko
- Sovelletun näytön laji: LED
- Valaistus: kyllä
- Virran lähde: paristo 9V x1
- Mittaus: DC jännite-
- Mittaus: AC jännite
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 12...1000V
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TESTERI: JÄNNITE - LED - VAC: 12÷1000V - VDC: 12÷1500V - IP65 SET DSP-HW 2
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TIETZSCH |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Testerin tyyppi | jännite |
| Standardivarustus | kannettava laukku |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | maadoitustanko |
| Standardivarustus | ruuvi terminaali |
| Valaistus | kyllä |
| Virran lähde | paristo 9V x1 |
| Paristo/ akku | paristo 9V x1 |
| Sovellus | vedellä täyttyneille huolto- ja hissikuiluille |
| Sovellus | vedellä täyttyneille kellareille, maanalaisille autotalleille ja sähköjärjestelmille |
| Sovellus | vedestä ulkoneville esineille |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 12...1500V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 12...1000V |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | DC jännite- |
| Näytön tyyppi | LED |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | CAT IV 600V |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista