- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote






Valmistaja PCE INSTRUMENTS Mittarin tyyppi ilmanlaatu- Paristo/ akku akku Li-Po 7,4V 1200mAh x1 Mittaus formaldehydi Mittaus haihtuvat orgaaniset yhdisteet (VOC) Näytön tyyppi LCD Ulkomitat... Lue lisää
517,42 €(Sis.alv)
412,29 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PCE-VOC1
- Paino: 0.33 kg
- Mittausalue: 0...5mg/m3
- Mittausalue: 0...9,99mg/m3 (TVOC)
- Valmistaja: PCE INSTRUMENTS
- Ulkoiset koot: 165x60x25mm
- Standardivarustus: käyttöohjeet
- Standardivarustus: virtalähde
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Virran lähde: virtalähde 9V DC
- Virran lähde: akku Li-Po 7,4V x1
- Mittaus: haihtuvat orgaaniset yhdisteet (VOC)
- Mittaus: formaldehydi
- Mittarin tyyppi: ilmanlaatu-
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: raja-arvojen ylittämisen hälytykset
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: optinen ja akustinen kaasuhavainnon merkinanto
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PCE INSTRUMENTS |
| Mittarin tyyppi | ilmanlaatu- |
| Paristo/ akku | akku Li-Po 7,4V 1200mAh x1 |
| Mittaus | formaldehydi |
| Mittaus | haihtuvat orgaaniset yhdisteet (VOC) |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Ulkomitat | 165x60x25mm |
| Mittausalue | 0...5mg/m3 |
| Mittausalue | 0...9,99mg/m3 (TVOC) |
| Erottelutarkkuus | 0,01 mg/m³ |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | virtalähde |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | optinen ja akustinen kaasuhavainnon merkinanto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | raja-arvojen ylittämisen hälytykset |
| Virran lähde | akku Li-Po 7,4V x1 |
| Virran lähde | virtalähde 9V DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €