- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja LUMEL Toimintalämpötila 0...50°C Yhteensopivat tuotteet 5790D Yhteensopivat tuotteet 5793D Yhteensopivat tuotteet 5794D Yhteensopivat tuotteet 5795D Yhteensopivat tuotteet 5797D... Lue lisää
694,55 €(Sis.alv)
553,42 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NP15-300P1
- Paino: 0.35 kg
- Toimintalämpötila: 0...50°C
- Valmistaja: LUMEL
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN61010 1000V CAT I
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN61010 690V CAT II
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010 1000V CAT I
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010 690V CAT II
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT I 1000V
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT II 690V
- Standardivarustus: kotelo
- Standardivarustus: käyttöohjeet
- Standardivarustus: mittausjohdot
- Tuotantosarja: NP15
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Sovelletun näytön laji: palkkinäyttö
- Virran lähde: paristo LR6 AA 1,5V x2
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 10A
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 600µA
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 600mA
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 60mA
- Mittaus: DC jännite-
- Mittaus: resistanssi
- Mittaus: AC jännite
- Mittaus: jatkuvuus
- Mittaus: lämpötila (ulkoanturi vaadittu)
- Mittaus: virta (varustettu virtapihdeillä)
- Mittaus: johtavuus-
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 600V
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 1kV
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 6V
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 60V
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 600mV
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 60mV
- Massa pariston kanssa: 500g
- Mittarin tyyppi: digitaaliyleismittari
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: MAX, MIN, KESK arvojen arvot
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: hälytystoiminto, kun raja-arvot ylitetään
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: alipäästösuodatin
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: AUTO HOLD
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: laadunvalvontasertifikaatin kanssa
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: Puolan kieli
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: korkean jännitteen merkinanto
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: akun varaustilan ilmaisu
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: yhteistyö J, K - tyypin lämpösähköparien kanssa
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: language version: Polish
- Lämpötilan mittausalue: -210...1372°C
- Näytteenotto: 4x/s
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 600Ohm...40MOhm
- Todellisen tehollisarvon mittaus: True RMS
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 600µA
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 10A
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 60mA
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 6mA
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 600mA
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DIGITAALIYLEISMITTARI - LCD - 4X/S - I DC: 600UA,6MA,60MA,600MA,10A NP15-300M1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LUMEL |
| Toimintalämpötila | 0...50°C |
| Yhteensopivat tuotteet | 5790D |
| Yhteensopivat tuotteet | 5793D |
| Yhteensopivat tuotteet | 5794D |
| Yhteensopivat tuotteet | 5795D |
| Yhteensopivat tuotteet | 5797D |
| Yhteensopivat tuotteet | BKP60 |
| Yhteensopivat tuotteet | EX801515 |
| Yhteensopivat tuotteet | EX871515 |
| Yhteensopivat tuotteet | EX872502 |
| Yhteensopivat tuotteet | EX881602 |
| Yhteensopivat tuotteet | EX881603 |
| Yhteensopivat tuotteet | EX881605 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTA |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-10 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-20 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-25 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-30 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-40 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-50 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-55 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-56 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-60 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE027 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE028 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE029 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE030 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE031 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE059 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE060 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE061 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE062 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE001 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE002 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE003 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE004 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE000 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06020393 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06020645 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06024592 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06024892 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06280020 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06281292 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06287533 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP200 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP400 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP870 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP873 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP873-5M |
| Yhteensopivat tuotteet | TP882 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-111 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-112 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-02 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-03 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-04 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-06 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-08 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-09 |
| Yhteensopivat tuotteet | TPK-59 |
| Yhteensopivat tuotteet | TPK-62 |
| Yhteensopivat tuotteet | UTT10K |
| Yhteensopivat tuotteet | UTT12 |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | kotelo |
| Standardivarustus | mittausjohdot |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | akun varaustilan ilmaisu |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | alipäästösuodatin |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | AUTO HOLD |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | hälytystoiminto, kun raja-arvot ylitetään |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | korkean jännitteen merkinanto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | laadunvalvontasertifikaatin kanssa |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | MAX, MIN, KESK arvojen arvot |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | yhteistyö J, K - tyypin lämpösähköparien kanssa |
| Mittarin tyyppi | digitaaliyleismittari |
| Massa pariston kanssa | 500g |
| Valinnaiset varusteet | adapteri USB |
| Valinnaiset varusteet | ohjelmisto |
| Taus | diodit |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | akustinen merkki |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Next Business Day 14,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto myymälästä 0,00 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista |