
APAR
AUTOMAATIOSÄÄDINMODULI - LÄMPÖTILA - -1999÷9999 - SPDT - AR652
AR652.B/P/P/S/WA/RS485
Tuotekoodi: AR652BPPSWARS485
432,13 €(Sis.alv)
344,32 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GUENTHER |
| Lämpötilan anturin laji | Pt100 |
| Eristyksen materiaali | PVC |
| Kotelon materiaali | ruostumaton teräs |
| Lämpötilan mittausalue | -10...105°C |
| Ulkomitat | Ø6x50mm |
| Ulostulojen pituus | 3m |
| Toleranssi | A-luokka |
| Lähdöt | johdot, x3 |
| Anturin tyyppi | lämpötilat |



























































