
Sensopart
ANTURI: LUMINESENSSI - MITTA-ALUE: 5÷50MM - PNP / NO - HEIJASTAVA
FT50C-UV-1-PSL5
Tuotekoodi: FT50C-UV-1-PSL5
1852,02 €(Sis.alv)
1475,71 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SICK |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Tuotantosarja | Y |
| Liittimen malli | kulmaiset |
| Ruuvikierre | M12 |
| Liittimen laji | naaras |
| Liitin | pistoke |
| Eristyksen materiaali | PUR |
| Max. toimintavirta | 4A |
| Kaapelin pituus | 10m |
| Napojen lukumäärä | 5 |
| Max. toimintajännite | 60V AC |
| Max. toimintajännite | 60V DC |
| Polarisaatio | A-koodi - DeviceNet / CANopen |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | antureita/automatiikkaa varten |
| Anturien ominaisuudet | häirinnäneston lisänäyttö |
| Johdon väri | harmaa |
| Eristeen väri | musta |
| Tiivistysluokka | IP67 |



























































