- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - 30W - 24VDC - 1,25A - 198÷264VAC - IP67 - 87%
OL 1X30-E-CV24



Valmistaja HELVAR Toimintalämpötila -15...45°C Toimintamenettelyt tasajännite- Ulkomitat 131x42x34mm Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtövirta 1,25A Lähtöjännite 24V DC Tehokkuus 87% Virtalähteen... Lue lisää
36,45 €(Sis.alv)
29,04 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 5536000
- Paino: 0.37 kg
- Teho: 30W
- Tiivistysluokka: IP67
- Toimintalämpötila: -15...45°C
- Valmistaja: HELVAR
- Sovellus: LED
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 87%
- Ulkoiset koot: 131x42x34mm
- Virtalähteen jännite: 198...264V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 24V DC
- Toimintamenettelyt: tasajännite-
- Lähtövirta: 1,25A
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Tilattavissa 9 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | HELVAR |
| Toimintalämpötila | -15...45°C |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Ulkomitat | 131x42x34mm |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtövirta | 1,25A |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| Tehokkuus | 87% |
| Virtalähteen jännite | 198...264V AC |
| Teho | 30W |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Sähköliitäntä | johdot |
| Virtalähde laji | LED |
| Sovellus | LED |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €