
NINIGI
ERISTYSHOLKKI - TO220 - 6,1MM - MAX.130°C
NIPPEL TO220
Tuotekoodi: NIPPEL-TO220
1,72 €(Sis.alv)
1,37 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KUBARA LAMINA |
| Asennus | Press-Pack |
| Tyristorin tyyppi | kiekko |
| Max. estosuuntainen jännite | 0,8kV |
| Max. syöttövirta | 865A |
| Syöttövirta | 550A |
| Portin virta | 200mA |
| Maksimi virtapulssi | 9,1kA |
| Kytkentäaika | 12µs |
| Pakkaus | irti |
| Kotelo | TO220AC |



























































