- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja AKYGA SEMI Diodien tyypit TVS Tehohäviön pulssin huippuarvo 0,6kW Max. estosuuntainen jännite 28,2V Läpilyöntijännite 31,1...34,7V Maksimi virtapulssi 13,3A Puolijohteen rakenne... Lue lisää
0,59 €(Sis.alv)
0,47 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: P6SMB33A-AKS
- Paino: 0.1 g
- Kotelo: SMB
- Asennus: SMD
- Valmistaja: AKYGA SEMI
- Tuotantosarja: P6SMB
- Max. estosuuntainen jännite: 28,2V
- Maksimi virtapulssi: 13,3A
- Puolijohteen rakenne: yksisuuntainen
- Diodien tyypit: TVS
- Läpilyöntijännite: 31,1...34,7V
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TVS DIODI - 0,6KW - 31,1÷34,7V - 13,3A - YKSISUUNTAINEN - SMB - P6SMB AKS0088
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AKYGA SEMI |
| Diodien tyypit | TVS |
| Tehohäviön pulssin huippuarvo | 0,6kW |
| Max. estosuuntainen jännite | 28,2V |
| Läpilyöntijännite | 31,1...34,7V |
| Maksimi virtapulssi | 13,3A |
| Puolijohteen rakenne | yksisuuntainen |
| Kotelo | SMB |
| Asennus | SMD |
| Tuotantosarja | P6SMB |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista