
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Kollektori-emitteri jännitteet | 50V |
| Sirontateho | 1.56W |
| Polarisaatio | bipolaari |
| Transistorin tyyppi | NPN |
| Transistorin vahvistus | 80...560 |
| Pakkauksen laji | rulla |
| Pakkauksen laji | teippi |
| Kotelo | SOT23 |
| Taajuus | 125MHz |
| Kollektorin sähkövirta | 5A |
| Asennus | SMD |













