
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Transistorin tyyppi | NPN |
| Polarisaatio | bipolaari |
| Kollektori-emitteri jännitteet | 50V |
| Kollektorin sähkövirta | 4A |
| Sirontateho | 1.81W |
| Kotelo | SOT23 |
| Transistorin vahvistus | 20...900 |
| Asennus | SMD |
| Pakkauksen laji | rulla |
| Pakkauksen laji | teippi |
| Taajuus | 200MHz |













