
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - DPAK,TO252 - L: 13MM - W: 23MM - H: 10MM
FK 244 13 D PAK
Tuotekoodi: FK24413DPAK
2,38 €(Sis.alv)
1,90 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Transistorin tyyppi | NPN |
| Polarisaatio | bipolaari |
| Kollektori-emitteri jännitteet | 150V |
| Kollektorin sähkövirta | 1A |
| Sirontateho | 3.8W |
| Kotelo | DPAK |
| Asennus | SMD |
| Pakkauksen laji | rulla |
| Pakkauksen laji | teippi |
| Sovellus | autoteollisuus |
















