
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - L: 13MM - W: 15MM - H: 10MM - 24K/W - KUPARI
FK 251 10 LF PAK
Tuotekoodi: FK25110LFPAK
1,92 €(Sis.alv)
1,53 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Transistorin tyyppi | N/P-MOSFET |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Transistorin laji | täydentävä pari |
| Nielu-lähde jännite | 30/-30V |
| Nielun sähkövirta | 4.5/-7A |
| Sirontateho | 2.1W |
| Kotelo | SO8 |
| Hila-lähde jännite | ±20V |
| Resistanssi johtumisen aikana | 0.024/0.046ohm |
| Asennus | SMD |
| Pakkauksen laji | rulla |
| Pakkauksen laji | teippi |
| Kanaalin laji | avaustila |














