- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja AKYGA SEMI Diodien tyypit Schottky-kytkin Asennus SMD Puolijohteen rakenne kaksoisrivi Pakkaus rulla Pakkaus teippi Kapasitanssi 10pF Valmiusaika 5ns Syöttövirta 0,2A Sirontateho 0,2W... Lue lisää
0,14 €(Sis.alv)
0,11 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BAT54S-AKS
- Paino: 1 g
- Kapasitanssi: 10pF
- Kotelo: SOT23
- Asennus: SMD
- Valmistaja: AKYGA SEMI
- Pakkauksen tyyppi: teippi
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Max. estosuuntainen jännite: 30V
- Maksimi virtapulssi: 0,6A
- Max. myötäjännite: 1V
- Puolijohteen rakenne: kaksoisrivi
- Syöttövirta: 0,2A
- Diodien tyypit: Schottky-kytkin
- Sirontateho: 0,2W
- Valmiusaika: 5ns
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SCHOTTKY-DIODI-KYTKIN - SOT23 - SMD - 30V - 200MA - 5NS - RULLA,TEIPPI AKS0027
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AKYGA SEMI |
| Diodien tyypit | Schottky-kytkin |
| Asennus | SMD |
| Puolijohteen rakenne | kaksoisrivi |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Kapasitanssi | 10pF |
| Valmiusaika | 5ns |
| Syöttövirta | 0,2A |
| Sirontateho | 0,2W |
| Max. myötäjännite | 1V |
| Maksimi virtapulssi | 0,6A |
| Max. estosuuntainen jännite | 30V |
| Kotelo | SOT23 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista