
WEIDMÜLLER
KIINNITYSKLIPSI - -40÷85°C - RCI
1132090000
Tuotekoodi: SRC-I-CLIP-HM-RCI
4,66 €(Sis.alv)
3,71 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Kelan nimellisjännite | 48V DC |
| Asennus | aluslevy |
| Tuotantosarja | RCI |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Releen tyyppi | teollisuusrele |
| Kytkentäjännite | max. 240V AC |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Ulkomitat | 26,7x29x13mm |
| Yhteensopivat tuotteet | SRC-I2CON |
| Yhteensopivat tuotteet | SRC-I2COP |
| Yhteensopivat tuotteet | SRC-I 2CO |
| Rasteri | 5mm |
| Maks. kosketinten virta | 8A |


