- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WAYON Transistorin tyyppi P-MOSFET Polarisaatio uni-polaarinen Nielu-lähde jännite -40V Nielun sähkövirta -5A Nieluvirta impulssissa -20A Sirontateho 1,8W Kotelo DFN2020-6 Hila-lähde... Lue lisää
1,14 €(Sis.alv)
0,91 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WMR05P04TS-CYG
- Kotelo: DFN2020-6
- Asennus: SMD
- Valmistaja: WAYON
- Pakkauksen tyyppi: teippi
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Resistanssi johtumisen aikana: 45mOhm
- Sirontateho: 1,8W
- Polarisaatio: uni-polaarinen
- Transistorin tyyppi: P-MOSFET
- Hila-lähde jännite: ±20V
- Hilan sähkövaraus: 17nC
- Nielu-lähde jännite: -40V
- Nielun sähkövirta: -5A
- Nieluvirta impulssissa: -20A
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WAYON |
| Transistorin tyyppi | P-MOSFET |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Nielu-lähde jännite | -40V |
| Nielun sähkövirta | -5A |
| Nieluvirta impulssissa | -20A |
| Sirontateho | 1,8W |
| Kotelo | DFN2020-6 |
| Hila-lähde jännite | ±20V |
| Resistanssi johtumisen aikana | 45mohm |
| Asennus | SMD |
| Hilan sähkövaraus | 17nC |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Kanaalin laji | avaustila |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista