
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - L: 13MM - W: 15MM - H: 10MM - 24K/W - KUPARI
FK 251 10 LF PAK
Tuotekoodi: FK25110LFPAK
1,92 €(Sis.alv)
1,53 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Transistorin tyyppi | N-MOSFET |
| Teknologia | IntelliFET™ |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Nielu-lähde jännite | 60V |
| Nielun sähkövirta | 2.8A |
| Sirontateho | 1W |
| Kotelo | SOT223 |
| Resistanssi johtumisen aikana | 0.1ohm |
| Asennus | SMD |
| Pakkauksen laji | rulla |
| Pakkauksen laji | teippi |
| Kanaalin laji | avaustila |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | ESD protected gate |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | logic level |














