
HAHN
MUUNTAJA - 6VA - 230VAC - 7,5V - 800MA - 800MA - PCB - BVEI
BV EI 422 1220
Tuotekoodi: BVEI4221220
29,47 €(Sis.alv)
23,48 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | BREVE TUFVASSONS |
| Tuotantosarja | TEZ |
| Muuntajan tyyppi | koteloitu |
| Asennus | PCB |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-1:2000 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-2-1:2000 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-2-6:2000 |
| Lämpöluokka | Ta60B |
| A2-koko | 25mm |
| A1-mittaus | 25mm |
| Koko C | 32mm |
| Koko A | 38mm |
| Koko B | 45mm |
| Toisiokäämin 1 ulostulot | 800mA |
| Toisiokäämin jännite 2 | 800mA |
| Teho | 6VA |
| Toisiojännite 1 | 7,5V |
| Ensiöjännite | 230V AC |
| Ensiökäämin sisääntulot | 1-5 |
| Sähköinen eristysvastus | 4kV/60s |
| Toisiokäämin ulostulot | 7-9 |
| Tiivistysluokka | IP00 |
