
HAHN
MUUNTAJA - 4,5VA - 230VAC - 6V - 6V - 375MA - 375MA - PCB - BVEI
BV EI 382 1186
Tuotekoodi: BVEI3821186
29,23 €(Sis.alv)
23,29 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | INDEL |
| Muuntajan tyyppi | koteloitu |
| Teho | 4,5VA |
| Ensiöjännite | 230V AC |
| Toisiojännite 1 | 6V |
| Toisiokäämin 1 ulostulot | 370mA |
| Asennus | PCB |
| Tiivistysluokka | IP00 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558 |
| Lämpöluokka | Ta40B |
| Toisiokäämin ulostulot | 6-7, 9-10 |
| Ensiökäämin sisääntulot | 1-5 |
| Eristysluokka | II |
| Koko A | 41,4mm |
| A1-mittaus | 29,7mm |
| Koko B | 35mm |
| B1-mittaus | 25mm |
| Koko C | 28,3mm |
| C1-mittaus | 22,8mm |
| M-mitta | 25,1mm |
| P-mitta | 5mm |
| Sähköinen eristysvastus | 4kV/60s |
| Toisiojännite 2 | 6V |
| Toisiokäämin jännite 2 | 370mA |
