
HAHN
MUUNTAJA - 10VA - 230VAC - 9V - 1111MA - PCB - BVEI
BV EI 481 1167
Tuotekoodi: BVEI4811167
17,88 €(Sis.alv)
14,25 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | BREVE TUFVASSONS |
| Muuntajan tyyppi | koteloitu |
| Teho | 10VA |
| Ensiöjännite | 230V AC |
| Toisiojännite 1 | 9V |
| Toisiokäämin 1 ulostulot | 1111,1mA |
| Asennus | PCB |
| Tiivistysluokka | IP00 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-1:2000 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-2-1:2000 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-2-6:2000 |
| Lämpöluokka | Ta40B |
| Tuotantosarja | TEZ |
| Toisiokäämin ulostulot | 8-11 |
| Ensiökäämin sisääntulot | 1-6 |
| Koko A | 44mm |
| A1-mittaus | 27,5mm |
| A2-koko | 25mm |
| Koko B | 52mm |
| Koko C | 35mm |
| Sähköinen eristysvastus | 4kV/60s |

