- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja DACO Semiconductor Teknologia SiC Polarisaatio uni-polaarinen Toimintalämpötila -55...150°C Hila-lähde jännite -5...20V Resistanssi johtumisen aikana 20mohm Nielun sähkövirta 110A... Lue lisää
350,47 €(Sis.alv)
279,26 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DACMH160N1200-DCO
- Paino: 0.17 kg
- Kotelo: HB9434
- Toimintalämpötila: -55...150°C
- Valmistaja: DACO Semiconductor
- Mekaninen asennus: ruuvattu
- Resistanssi johtumisen aikana: 20mOhm
- Teknologia: SiC
- Puolijohteen rakenne: transistori/transistori
- Sirontateho: 580W
- Polarisaatio: uni-polaarinen
- Topologia: MOSFET puolisilta
- Hila-lähde jännite: -5...20V
- Nielu-lähde jännite: 1,2kV
- Nielun sähkövirta: 110A
- Nieluvirta impulssissa: 400A
- Sähköasennus: ruuvattu
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | DACO Semiconductor |
| Teknologia | SiC |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Toimintalämpötila | -55...150°C |
| Hila-lähde jännite | -5...20V |
| Resistanssi johtumisen aikana | 20mohm |
| Nielun sähkövirta | 110A |
| Nieluvirta impulssissa | 400A |
| Sirontateho | 580W |
| Nielu-lähde jännite | 1,2kV |
| Puolijohdemoduulin tyyppi | MOSFET transistori- |
| Kotelo | HB9434 |
| Puolijohteen rakenne | transistori/transistori |
| Topologia | MOSFET puolisilta |
| Sähköasennus | ruuvattu |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €