- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja AKYGA SEMI Puolijohteen rakenne yksittäinen diodi Max. estosuuntainen jännite 100V Syöttövirta 0,2A Kotelo MicroMELF Max. myötäjännite 1V Pakkaus rulla Pakkaus teippi Asennus SMD... Lue lisää
0,22 €(Sis.alv)
0,17 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MCL4148-AKS
- Kapasitanssi: 4pF
- Kotelo: MicroMELF
- Asennus: SMD
- Valmistaja: AKYGA SEMI
- Pakkauksen tyyppi: teippi
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Max. estosuuntainen jännite: 100V
- Maksimi virtapulssi: 4A
- Max. myötäjännite: 1V
- Puolijohteen rakenne: yksittäinen diodi
- Syöttövirta: 0,2A
- Diodien tyypit: kytkin
- Sirontateho: 0,5W
- Valmiusaika: 4ns
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | AKYGA SEMI |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen diodi |
| Max. estosuuntainen jännite | 100V |
| Syöttövirta | 0,2A |
| Kotelo | MicroMELF |
| Max. myötäjännite | 1V |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Asennus | SMD |
| Kapasitanssi | 4pF |
| Valmiusaika | 4ns |
| Sirontateho | 0,5W |
| Maksimi virtapulssi | 4A |
| Diodien tyypit | kytkin |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista